תהליך העבודה שלנו | LiveWP

PROCESS

תהליך העבודה

החלק החשוב ביותר בבניית האתר, שבו תעשה חשיבה משותפת אשר תצלול לנבכי העסק, וזאת על מנת שהאפיון יהיה מדויק ביותר. בשלב זה יקבעו המסרים של העסק שלכם, הצורה בה הם מועברים וכיצד הם נותנים מענה על הצרכים של משתמשי האתר.

עיצוב שייצור את אפקט ה"וואו" אשר יעלה את האפיון מדרגה אחת קדימה ויעורר אותו לחיים. בשלב זה כבר נוכל לראות את האתר קורם עור וגידים, נעבוד על תדמית האתר שלכם ונבין כיצד מעבירים את המסרים של העסק לקהל היעד מבחינה עיצובית.

פיתוח הוא כתיבת הקוד והתכנות, או במילים אחרות – להפוך את העיצוב לאינטראקטיבי. כיצד עושים זאת? המפתחים שלנו מתרגמים את העיצוב לכדי קוד, והופכים את התמונה לכדי אתר, תוך התאמה אישית על-פי החזון שלכם.

התוכן הוא המלך, ולא סתם כך נאמר. באמצעות התוכן מתחברים למשתמש ויוצרים איתו היכרות, שבסופו של דבר תהפוך אותו ללקוח. אנו נערוך את התוכן בצורה כזו שהעסק שלכם ידבר דרכו ויציג אתכם לעולם.

כיום רוב הגלישה מתבצעת דרך המובייל, לכן חוויית המשתמש באתר חייבת להיות מושלמת גם בו. אנו לוקחים את האתר שפיתחנו בסביבת הWeb- ומתאימים אותו לגלישה במובייל, תוך התחשבות בכל המאפיינים בגלישה זו.

כדי שהאתר יגיע לקהל היעד הנכון, הקידום הוא משמעותי ביותר.
הקידום נעשה על ידי העלאת דירוג האתר בגוגל, התאמה למובייל ופרסום ברשתות החברתיות. כל אלה יביאו לחשיפה גדולה יותר של העסק שלכם בפלטפורמות הדיגיטליות הנכונות כיום.

אז איך מתחילים?

שולחים לנו הודעה ואנחנו נדאג לכל השאר.

גלילה למעלה